fbpx

O nas

REWOLTA

Jesteśmy firmą, którą tworzą specjaliści i pasjonaci w zakresie odnawialnych źródeł energii, automatyki oraz budownictwa.
Celem firmy jest dostarczenie klientom indywidualnym
oraz firmom energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W szczególności energii słonecznej. Rewolta pomaga z obniżeniu kosztów energii elektrycznej oferując profesjonalną obsługę przy całym procesie związanym z dostarczeniem i instalacją systemów fotowoltaicznych.
Dzięki fachowej pomocy począwszy od projektu poprzez etap realizacji
aż do serwisu zainstalowanego systemu będą Państwo mogli produkować tanią i czystą energię elektryczną

JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM IMPORTEREM

Rewolta jest bezpośrednim importerem paneli fotowoltaicznych Japońskiej firmy LEAPTON. Fabryka paneli fotowoltaicznych LEAPTON SOLAR CO., LTD. ma siedzibę w Changshu, Jiangsu w Chińkiej Republice Ludowej. Dzięki jednej z najbardziej zaawansowanych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych na świecie roczna wydajność fabryki wynosi 250–300 MW. Produkty są wytwarzane ściśle według japońskiego standardu branżowego i od dawna zaopatrują rynek japoński, który jest jedną
z dziesięciu najlepszych japońskich marek modułów.

Rewolta jest również bezpośrednim importerem falowników solarnych INVT (Shenzhen INVT Electric Co., Ltd), która od momentu założenia w 2002 r. koncentruje swoje działania na automatyzację przemysłu i energetykę. INVT symbolizuje innowację, oraz wartości wynikające z pracy zespołowej. Solarne falowniki sieciowe INVT charakteryzują się wysoką wydajnością konwersji, bezpieczeństwe i stabilnością. Mogą być stosowane w różnorodnych warunkach środowiskowych. Są szeroko stosowane
w małych i średnich systemach wytwarzania energii fotowoltaicznej, takich jak budynki mieszkalne, dachy komercyjne i farmy.

INSTALUJEMY

Jesteśmy wykonawcą kompleksowych instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Realizujemy inwestycje od fazy projektowej poprzez instalację, optymalizację aż po przygotowanie dokumentacji technicznej. Wspomagamy w zakresie uzyskania finansowania oraz dostępnych dotacji.

SERWISUJEMY

Jesteśmy z naszymi klientami również po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu fotowoltaicznego. Oferujemy serwis i przeglądy elementów instalacji oraz mycie paneli fotowoltaicznych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS